E-posta dağıtım listemize katılın

LabourStart, uluslararası sendikal hareketinin haber ve kampanya web sitesidir. 1998 yılında kurulmuş olan LabourStart, dünyadaki işçi haklarını desteklemek için bugüne kadar yüzlerce kampanya yürütmüştür.

Kampanyalar hakkında başladıkları andan itibaren bilgi almak -- ve gösterdiğimiz çabaların sonuçlarını öğrenmek – için e-posta listemizde yer almanız gerekmektedir. Sizlere yeni bir kampanya başlattığımız zaman ve ender olarak kimi başka durumlarda mesaj gönderdiğimiz için, e-posta dağıtım listemiz yüksek hacimli bir liste değildir.

LabourStart’ın e-posta dağıtım listesini büyütmek konusunda bizlere yardımcı olduğunuz zaman, dayanışma ağımızı daha güçlü hale getirmemize yardımcı olmuş oluyorsunuz ve bu da dünya genelinde işçi haklarını güçlendirmek anlamına gelmektedir.

Teşekkürler - ve dünyamıza hoş geldiniz!


LabourStart, bu form aracılığıyla sağlamış olduğunuz bilgileri sizinle iletişim kurmak ve sizi güncel gelişmeler konusunda bilgilendirmek için kullanacaktır. İstediğiniz zaman e-postanın altbilgisinde yer alan bağlantıya tıklayarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Gizlilik uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, lütfen web sitemizi ziyaret edin.